Vācu uzņēmums aicina darbā kravas autovadītāju pilsētā 56856 Tellig

Alga nav norādīta
Darba devējs ir pielaidis neprecizitātes sludinājumu aprakstā
  • Darbības joma: Automašīnu bizness
  • Darba grafiks: Pilna slodze
Adrese: Rīga, Vecpilsēta
Ir parādīti no
Vācu uzņēmums aicina darbā kravas autovadītāju pilsētā 56856 Tellig (130 km no Frankfurtes).

Pienākumi:

- Maršruti pa visu Vāciju, tūres radiusā 300 km;
- Automašīnas: Mercedes;
- Krava: pārtikas preces, dzerieni, preces uz paletem un citas kravas;
- Izkraušana notiek ar rohlas palīdzību (1-2 izkraušanas dienā);
- Darba laiks: Pr.- Pk. no plkst.5:00 līdz plkst.18:00.

Prasības kandidātiem:

- CE kat. autovadītāja apliecība;
- Vadītāja karte (čips) un 95.kods;
- Vismaz 12 menēšu pieredze uz CE kat.;
- Nepieciešams personīgais auto;
- Krievu vai angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 120 eiro par braukšanas dienu (neto), jeb 2640 eiro mēnesī;
- Līgumu uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Dzīvesvietas izmaksas 150 eiro mēnesī.

Ja Jūs ir ieinteresējusi šī vakance, lūdzu, zvaniet pa tālruni 67803352.
Līdzīgi sludinājumi
Informējiet darba devēju, ka atradāt šo sludinājumu saleBaltic vietnē.
saleBaltic no 22. februārī 2021