Sanatorija "Jantarnij Bereg" atrodas Baltijas jūras krastā

228 
Adrese: Rīga, Vecpilsēta
Ir parādīti no
Sanatorija "Jantarnij Bereg" atrodas Baltijas jūras krastā, Ķemeru Nacionālā parka teritorijā. Lielāko tās daļu aizņem priežu mežs, kurā taciņas aizvedīs ikvienu uz pludmali, kur netraucēti var vērot brīnišķīgus saulrietus. Klusums, miers, brīnišķīga daba un maigs klimats nekas nespēj iztraucēt viesu atpūtu vai rehabilitāciju. Viena no sanatorijas "Jantarnij Bereg" priekšrocībām ir tā, ka šeit var atpūsties teju jebkurš, neatkarīgi no viņa finansiālajām iespējam. Ikviens var izvēlēties luksusa vai ekonomiskās klases numuru, desmit dienu ceļazīmi vai atpūtu nedēļas nogalē ar ēdināšanu trīs reizes dienā. Savukārt ārsti viesiem piedāvās dažādas medicīniskās un atveseļošanās procedūras. Sanatorijas mediķi ikvienam sanatorijas viesim piemeklēs individuālu programmu. To ir tik daudz - var izmēģināt Ķemeru dūņu aplikāciju, ārstniecisko minerālūdeņu, kas iegūti 435 metru dziļumā, kā arī pērļu un sērūdeņraža vannu dziednieciskās īpašības. Katru dienu apmeklēt Labākā ārstniecība ir atpūta kvalificētu ārstu uzraudzībā. Sanatorija "Jantarnij Bereg" ietver tradicionālo ārstēšanu sanatorijas tipa kūrortā, dažādas atveseļošanās un rehabilitācijas programmas. Sanatorijas medicīniskais profils ir sirds un asinsvadu, muskuļu un skeleta sistēmas slimību, perifērās nervu sistēmas slimību, ginekoloģisko, kā arī ādas un gastroenteroloģisko slimību ārstēšana. Labākā ārstniecība ir atpūta kvalificētu ārstu uzraudzībā. Sanatorija "Jantarnij Bereg" ietver tradicionālo ārstēšanu sanatorijas tipa kūrortā, dažādas atveseļošanās un rehabilitācijas programmas. Sanatorijā "Jantarnij Bereg" strādā labākie ārsti, administratori un darbinieki. Tāpat sanatorijā "Jantarnij Bereg" ir arī lieliska un dažāda ēdināšana, laba bibliotēka, masāžas, vannas, peldbaseins, trenažieru zāle un galvenais - jūra un neskarts priežu mežs. Savukārt vakaros viesus gaida koncerti, kinoseansi, diskotēkas un karaokes vakari, kā arī biljarda turnīri un atpūta uz mīksta dīvāna pie silta kamīna. Atpūtnieki var apmeklēt mājīgu kafejnīcu un baudīt aromātiskas tējas tasi.
Izbaudiet atpūtu sanatorijā "Jantarnij Bereg"! Jūs par to nekad nenožēlosiet.
Ļaujiet savam organismam atpūsties, bet sanatorijas mediķiem - parūpēties par Jūsu veselību.
Periods no 12.10. līdz 03.12.20.
Cena norādīta vienai personai ar izvietošanos divvietīgā economy numurā uz 6 naktīm ar 4 procedūrām dienā un pilnu pansiju.
Sanatorijā iespējams divvietīgajā numurā pievienoties kādam no atpūtniekiem.
P.S. Svarīgs brīdinājums! Visiem, kuri ierodas sanatorijā uz ārstēšanu un plāno procedūru pieņemšanu (ieskaitot baseina apmeklējumu), nepieciešams ģimenes ārsta izziņa pēc formas #027/u, kas izsniegta ne agrāk kā mēnesi pirms ierašanās sanatorijā. Bez izziņas ir pieejami tikai mītnes un ēdināšanas pakalpojumi.
Līdzīgi sludinājumi
Pasakiet pārdevējam, ka atradāt šo sludinājumu saleBaltic vietnē
saleBaltic no 18. oktobrī 2020