Таунхаус 161 м² на участке 350 м²

230 000 
  • Objekta veids: Townhouse
  • Stāvu skaits mājā: 2
  • Mājas teritorija: 161 m²
  • Teritorijas platība: 350 m²
Adrese: Rīga, Vecpilsēta
Ir parādīti no
Tiek piedāvāta māja jaunaja ciematā pie Ulenbrokas muižas ar neaizmirstamu skatu uz ezeru.
Klusa un ainaviska vieta pie pašas Rīgas robežas, nepalaidiet garām izdevību dzīvot pie dabas un tikai 10 minūšu braucienā no Rīgas centra.
Ciemata ir trīs sekcijas ar piecām majām katrā no tām, pilnība labiekārtots un apdzīvots.

Pie ciemata būvēšanas tika izmantoti tikai augstākās klases materiāli, kas palīdzēja iegūt ne tikai elegantu dizainu, bet arī ļoti labu energoefektivitāti, mājas ekspluatācija mēnesī tikai 100eiro. Ģmeneis no 3-4 cilvēkiem.


Mājas pirmais stāvs sastāv no plašas viesistabas ar lieliem triskameru logiem caur kuriem paverās patikams skats Jūsu personīgo iekšpagalmu un ciemata otro lepnumu bērzu birzi. No viesistabas ir ērta izeja uz terasi, kura ir labiekartota ar dārza mēbelem un ar dārznieka palīdzību iekoptu pagalmiņu. Atsevišķa virtuve ar iekartotam darba un ēšanas zonam, kvalitatīva Grohe santehnika, AEG tehnika, traukumazgājamā mašīna, smalcinātais, indukcijas virsma, LED apgaismojums. Stāvā arī atrodas viesu sanmezgls, aprīkots ar duškabīni, Villeroy&Boch un Grohe santehnika. Priekšnams ir aprīkots ar lielu iebūvējamo skapi, un durvīm uz mājas sirdi katla telpu, kurā ir uzstadits Junkers katls, boileris un visas mājas apsildes komunikācijas, pumpji, silto grīdu kontūri, siltuma regulētaji un parejais.
Pirmajā stāvā ir silto grīdu sistēma, ar šo sistēmu ir aprīkoti arī abi mājā esošie sanmezgli. Ir uzstādīti siltuma regulētāji uz katru atsevišķo telpu, Jūs varat radīt sev patīkamo mikroklimatu telpā, neizejot no tās.
Otrajā stāva ir trīs istabas un vannas istaba, galvenajā guļamistaba ir balkons ar fantastisku skatu uz augstāk minēto ezeru uz kuru uzspīd rīta saule, šajā istaba ir arī personigā garderobe, divas pārējas istabas, kuras nav mazas (15m2) ir aprīkotas ar franču balkoniem.
Pie interjera izveides strādāja dizaineru komanda, kurās galvenie uzdevumi bija kvalitāte, mājīgums un praktiskais pielietojums.

Gada nekustamā īpašuma nodoklis, tikai 90eiro.

gāzes apkure, rem., Jaunbūve
Līdzīgi sludinājumi
Pasakiet pārdevējam, ka atradāt šo sludinājumu saleBaltic vietnē
saleBaltic no 18. oktobrī 2020