BEST WORK nodrošina kvalificētu palīdzību

Cena nav norādīta
Adrese: Rīga, Vecpilsēta, 11. novembra krastmala
Ir parādīti no
Teksts ir tulkots automātiski. Parādīt oriģinālu
Uzņēmums BEST WORK sniedz kvalificētu palīdzību, lai atrastu darbu ārzemēs plašā specialitāšu klāstā. Mēs piedāvājam dažādas vakances sezonas un pastāvīgam darbam ES.

Mūsu darbu raksturo efektivitāte, precizitāte un stingra visu nepieciešamo procedūru ievērošana. Turklāt mēs saprotam, ka mūsdienu pasaulē potenciālajiem darbiniekiem tiek izvirzītas arvien augstākas prasības, un tāpēc mūsu pakalpojumu ietvaros mēs piedāvājam kursus, lai uzlabotu profesionālo zināšanu, prasmju un iemaņu līmeni, pēc tam izsniedzot nepieciešamos sertifikātus.

В mūsu uzņēmumā strādā kompetenti, saprotoši un draudzīgi darbinieki, kuri ir gatavi un priecīgi palīdzēt klientam.
Mēs arī vienmēr esam atvērti sadarbībai ar darba devējiem, kuri novērtē savu laiku un uzticas mums meklēt labākos kandidātus izsludinātajām vakancēm!

Mūsu aģentūra sadarbojas ar lielākajiem uzņēmumiem Anglijā, Vācijā un citās ES valstīs, kuras vēlas piesaistīt jebkuru darbaspēku: sākot no apkalpojošā personāla (noliktavas darbinieki, viesnīcu darbinieki, mājkalpotāji, bārmeņi) līdz augsti kvalificētiem speciālistiem (skolotājiem, ārstiem, programmētājiem utt.).

Mēs nodarbinām ES pilsoņus. Mēs iesakām kompetento CV sagatavošanu ar tā tulkošanu angļu, vācu un citās valodās, veicam interviju un sagatavojamies intervijai ar darba devēju, palīdzam iegādāties transporta biļetes un piedāvājam detalizētu, lētu un ērtu maršrutu līdz darba devēja durvīm.

Jebkurš darba meklētājs var būt drošs: mūsu uzņēmums palīdzēs atrast vēlamo darbu un atbilstošo algu, un darba devējiem nav jāuztraucas: mēs izvēlēsimies viņiem apzinīgākos darbiniekus!
Līdzīgi sludinājumi
Pasakiet pārdevējam, ka atradāt šo sludinājumu saleBaltic vietnē
saleBaltic no 21. novembrī 2020